SZENTEM a bicskei katolikus temető kertjében húzta meg magát, napokig ott kuporgott mozdulatlanul, soványan és átfagyva. Helyi csoportban kértek neki segítséget és amikor kimentünk tényleg ott feküdt szegény, de nagyon megörült nekünk.Szentem fiatal 3 év körüli, nagyon-nagyon kedves és bújós kutyalány, valamiféle jack russel mixecske. Kistestű 10 kg alatti, vékonyka és fázós. Minden kutyával jól kijön, de nélkülük is elvan. Okos, könnyen tanul, motiválható, tanitható. Nem a fején pörgős, nem ugri-bugri, de persze örömmel megy sétálni, túrázni, kirándulni, gazdival bármit is szívesen programozik. Lakásban szobatiszta, nem rombol, igényli az otthon melegét. Szépen sétál pórázon, ideális sétapartner. Kedves, jóindulatú, szeretetéhes kiskutya. Szívférgességét a lassú módszerrel elkezdtük kezelni, ezt bárki tudja otthon folytatni.
Fényképes bemutatkozó leveleket az amandakutyaovi@gmail.com-ra várjuk



Legutóbbi hozzászólások